Powered by Smartsupp Rock Baby | Potisk oblečení a textilu pro firmy i soukromníky

Jak vyřešit firemní textil a reklamní předměty bez starostí a už napořád

"Nezapomněli jsme letos objednat firemní trička pro kolegy na teambuilding?"
"Jak se jmenovala ta firma, která nám ty super potištěná trička dodávala naposledy?"
"Nevíte o někom, kdo umí potisknout textil nebo vlastně komplet se postarat o naše reklamní předměty?"
"Letos bychom přece rádi rozšířili reklamní předměty o hrnečky, vyšité čepice, mikiny a spoustu dalšího, jen mít na všechno čas, který bohužel není"
Zdají se Vám tyto věty z kuchyňky u vaření kávy povědomé?

Nejste v tom sami
Nebojte se, máme pro vás jen samé pozitivní zprávy... nejste v tom sami. Starosti se zajištěním firemního textilu a ostatních reklamních předmětů pro svoje zaměstnance nebo zákazníky řeší každoročně většina společností. Montérky se roztrhají, trička se zašpiní, čepice se někam založí, oblíbený hrneček se rozbije nebo prostě firma jen modernizovala své logo. Ze všech zmiňovaných situací přirozeně vyplývá potřeba postarat se o všechno, co vaše zaměstnance nejen uspokojí, ale i potěší a vaše zákazníky příjemně překvapí.

Prodejna - výloha
Digitální tisk
Zažehlování

Neslevujte ze svých potřeb
Jenže jak si vybrat toho správného dodavatele? V první řadě buďte vždy nároční a nedělejte kompromisy. Neslevujte ze svých potřeb a hledejte takového obchodního partnera, který vám bude naslouchat a rozumět. Partnera, který nejen disponuje veškerými technologiemi pro splnění vaší zakázky, ale dokáže ji i realizovat v předem dohodnutém termínu a bezchybně. Správný dodavatel bude mít na vás totiž připravenou tisíc a jednu otázku, aby vaši objednávku dotáhl k dokonalosti.

Zvolte si technologii na míru
Jaké máte možnosti potisku a jaké technologie jsou pro vás vhodné? Záleží na tom, co a taky v jakých počtech potřebujete.
Potisky unikátních motivů již od jednoho kusu spolehlivě vyřeší digitální tisk, který si bez problémů poradí s těmi nejnáročnějšími grafickými motivy, včetně fotografií.
V případě, že sháníte potisk v počtu více jak 50ti kusů jednoho druhu textilu, tak je pro vás ideálním řešením technologie sítotisku. V rámci této technologie lze namíchat téměř jakýkoliv barevný odstín a výsledkem je velmi trvanlivý a nenákladný potisk.
Chcete potisknout textilie z polyesteru, hrníčky, podložky pod myš, puzzle a jiné? Zvolte technologii sublimačního potisku, který není limitovaný počtem barev, je nerozpoznatelný na omak a je extrémně odolný vůči oděru a chemickým látkám.
Pokud jsou předmětem vašeho zájmu sportovní dresy nebo různé batohy, deštníky a jiné reklamní předměty, tak vám může pomoci technologie transferového tisku, který využívá tisk na fólie flex a flock aplikované v termolisu pod určitou teplotou a tlakem.
Rozličný textil lze samozřejmě, kromě potisku ozdobit vkusnou výšivkou. Strojová výšivka je velmi odolná a hodí se zejména na textil, který je namáhaný a často se pere (například v gastronomii). Je vhodná také pro firemní logo na oblečení a působí tak elegantně.

Nebojte se tvorby motivu
Výběru technologie předchází návrh a tvorba motivu. Samozřejmostí dodávaných služeb kvalitního tiskového studia by měla být pomoc s návrhem a zpracování vaší představy do náhledu na vámi vybraném textilu a dále do formátu potřebného pro tiskové podklady. Vybírejte z těch dodavatelů, kteří vám tuto službu rádi a ochotně nabídnou.

Nyní máte představu o tom, které technologie jsou vhodné pro vaše konkrétní případy a víte jakou podporu máte očekávat při tvorbě vašich grafických návrhů. Využijte naše rady a tipy tak, abyste svoji investici do reklamních předmětů využili efektivně a zakázka dopadla k vaší plné spokojenosti.

RockBaby s.r.o. - expert na potisk nejen oblečení od roku 2013

V našem tiskové studiu vám rádi poradíme i osobně nebo telefonicky. Stavte se za námi v Brně na Palackého třídě 33, uvaříme vám skvělou kávu a nezávazně probereme vaše představy a potřeby. Spokojený klient je pro nás na prvním místě a z našich spokojených klientů se nejednou stávají naši přátelé... budete jimi i vy?

Prodejna - pult
Výroba hrnků
Prodejna - posezení

Zajímá vás víc?

Zanechte nám zprávu

Kontaktovat nás můžete také jednoduše pomocí tohoto formuláře, zanechte nám krátkou zprávu a my se vám v co nejkratší době ozveme.

Textil nemusíte shánět vlastní. Můžeme vám jej nabídnout za příznivé ceny. Stačí napsat o co máte zájem.

Odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly ochrany osobních údajů společnosti RockBaby s.r.o.

Co umíme potisknout

Nabízíme potisk nejen na klasický reklamní textil, ale také na vysoce kvalitní oděvy, dresy, reflexní vesty, deštníky, hrnky a mnoho dalšího. Se správným výběrem vám rádi pomůžeme a na základě našich zkušeností doporučíme nejvhodnější zboží.

Trička, mikiny, tepláky a další textil

V nabídce máme kvalitní bavlněná trička, tílka, polokošile, mikiny, tepláky i kraťasy. Můžeme nabídnout také bundy či vesty. Každý z těchto produktů máme otestovaný a víme, jaká je nejvhodnější technologie potisku, aby byl výsledek perfektní.

Sportovní oděvy a dresy

Provádíme potisk na sportovní dresy i funkční trička ze 100% polyesteru. Spolupracujeme se sportovními kluby, kde poskytujeme kompletní potisk. Například pro fotbalisty provádíme potisk na dresy, trenky a šusťákové bundy.

Tašky, reflexní vesty a doplňkový sortiment

Potřebujete něco víc než jen tričko k propagaci firmy? Můžeme nabídnout látkové tašky, podložky pod myš, deštníky, puzzle a spoustu dalších drobností – vše samozřejmě s potiskem.

Hrnky - plechové i klasické

Kromě textilu se zabýváme také potiskem hrnků. Ať už standardních, keramických, tak i plecháčků, které jsou v poslední době velice populární. Všechny hrnky mají kvalitní potisk, který je odolný i mytí v myčce.

Jak tiskneme

Nejsme omezeni jednou technologií, ale naopak jsme vám schopni nabídnout široké spektrum služeb

DTF technologie

DTF (direct to film) je nová revoluční technika, která umožňuje plnobarevný potisk na obrovskou škálu materiálů. Lze ji aplikovat na funkční trička, dresy, plavky, ale také na kšiltovky a dokonce i na dřevo. Barva se prvně natiskne na film a následně se přenese na textil. Vysoce odolný a cenově výhodný potisk.

DTG potisk

DTG (direct to garment) je digitální přímý tisk. Barvy jsou na textil nanášeny přímým vstříknutím a vpíjí se do vláken, takže je potisk měkký a prodyšný, přitom barevně výrazný a stálý s vysokou kvalitou bez barevného limitu. Digitální potisk je ideální řešení pro menší série cca do 30ks, kde by náklady na sítotisk a přípravu byly velice vysoké.

Sublimace

Tuto technologii používáme při potisku textilií z polyesteru nebo jeho směsí a dále pak k potisku hrnků, podložek pod myš, puzzle a dalších reklamních předmětů. Výhoda je, že zde nejsme limitování počtem barev, potisk je neznatelný na omak a je extrémně odolný vůči oděru a chemickým látkám.

Transferový tisk

Je určen především k potisku elastických materiálů a výrobků z polyesteru či různých směsí. Vhodný pro potisk sportovních dresů, deštníků, batohů a dalších reklamních předmětů. Používáme fólie flex a flock aplikované v termolisu pod určitou teplotou a tlakem.

Sítotisk

Funguje tak, že na potiskovaný materiál se protlačuje barva přes prostupná místa šablony (síta). Jedná se tedy o přímý potisk textilu speciálními barvami, ze kterých lze namíchat téměř jakýkoli odstín. Potisk je velmi trvanlivý. Sítotisk je vhodný pro větší zakázky, cca od 50 kusů.

Výšivky na textil

Vyrábíme výšivky od 1 kusu na různý textil – trička, mikiny, čepice, zástěry... Strojová výšivka je velmi odolná a hodí se zejména na textil, který je namáhaný a často se pere (například v gastronomii). Je vhodná také pro firemní logo na oblečení (trička, pola) a působí tak elegantně. Vyrábíme i nášivky či domovenky podle vašeho motivu.

Grafické studio

Provádíme komplexní grafické návrhy potisků na zakázku, úpravy návrhů i převod do tiskové kvality. Pokud si nerozumíte s pojmy jako jsou vektory, tiskové rozlišení, RGB či CMYK, tak nezoufejte. Rádi vám pomůžeme s veškerou přípravou. U každé zakázky vždy nejdříve zdarma vyhotovíme náhled potisku na daném produktu k odsouhlasení. Občas něco vypadá v představách trošku jinak než v reálu, a proto jsme tu, abychom vám vaše sny a představy ztvárnili do reality.

Naše práce

Potisknout dokážeme opravdu širokou škálu materiálů. Všechny nabízené potisky jsme schopni realizovat již od jednoho kusu. Zakázková výroba vlastních motivů pro nás není problém, v jakémkoliv množství.

  • Výběr z našich realizovaných prací

Zakázková výroba - dámská bunda

Vlastní motiv - digitální potisk

Zakázková výroba - dámská bunda

Vlastní motiv - digitální potisk

Firemní textil - Trička, mikiny

Fagan - Řemeslný pivovar

firemní textil - trička s krátkým rukávem

MixMoj

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - dámské trička

Vlastní motivy realizované sítotiskem

firemní textil - trička s krátkým rukávem a kšiltovky

Non Autos - Radek Crha

Firemní textil - trička s krátkým rukávem

ČistírnaAut.cz

Zakázková výroba - dámské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Firemní textil - dámská pola a tílka, pánská pola

Restaurace Gambrinus

Firemní textil - tričko s krátkým rukávem

HUP Ocel

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské a dámské trička

Motokšeft Brno

Firemní textil - trička a zástěra

Zmrzlina MixMoj

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Keramický hrnek

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - svatební kapesníky

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Boty

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Deštník

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Plechové hrnky

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Podložka pod myš

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Držák regitrační značky

Zamat s.r.o.

Zakázková výroba - Reflexní vesty

Českomoravský Beton

Zakázková výroba - Tašky

Motiv na přání od jednoho kusu