Powered by Smartsupp Rock Baby | Potisk oblečení a textilu pro firmy i soukromníky

DTF Tisk - Revoluční technologie přináší skvělou kvalitu za nízkou cenu

Co je vlastně DTF?
DTF (Direct To Film) je tisková technologie, která překonává to nejlepší ze sítotisku nebo sublimace. Principem je digitální inkoustový tisk na speciální ColdPeel PET film, následný přetisk motivu bílým inkoustem, který pak slouží jako základ pro aplikaci práškového lepidla. Tato technologie je flexibilní v otázce formátu. Potřebujete A4, případně menší nebo naopak velkoformátový tisk o šířce 1m a více? S technologií DTF žádný problém. Pro tisk se používají 4 základní barvy CMYK a k tomu bílá barva. Tisk je plnobarevný libovolného tvaru.

DTF tiskárna
Tisk transféru
Transfér detailně

Na co je možné tisknout?
Tato technologie eliminuje omezení typu potištěného materiálu. Již nejste vázáni 100% bavlnou, ale můžete mít dekorovaný téměř jakýkoliv textil a rozhodně nemusíte skončit pouze u textilu. S technologií DTF lze potisknout nejen trička, tílka, mikiny, bundy, reflexní vesty nebo pracovní oděvy, ale taky třeba čepice, boty, plavky, batohy, deštníky, tašky a mnoho dalšího. Vše uvedené lze samozřejmě tisknout již od jednoho kusu.

Jaký můžete očekávat výsledek?
DTF technologie vám přináší plnobarevný digitální tisk, včetně přechodů a fotorealistických motivů v působivé kvalitě. Výsledné produkty mají skvělou elasticitu, jsou velmi odolné proti vyblednutí při praní nebo při vystavení UV záření. Disponují příjemným povrchem na dotek, který nepraská a neodře se. Budete překvapeni vysokou živostí barev, které neobsahují žádné zdraví škodlivé látky.

Pro koho můžeme tisknout?
S technologií DTF vám zajistíme širokou škálu podpůrných služeb. Jste koncovým uživatelem a máte zájem o hotový výrobek? Dodáme vám krásné produkty dle vašich návrhů, případně vypracujeme návrhy na míru. Potřebujete transféry k tisku pro vaše zákazníky? Připravíme pro vás transféry jednotlivě se zárukou kvality přenosu. Cena DTF potisku se odvíjí od velikosti tiskové plochy. Součástí našich služeb je zpracování vašich požadavků tak, aby se tisková plocha využila optimálně a snížila vaše náklady.

RockBaby s.r.o. - expert na potisk nejen oblečení od roku 2013

Technologie DTF je vaší cestou ke kvalitnímu a cenově dostupnému potisku rozličných materiálů.

Připraveno k přenosu
Výsledek na tričku

Zajímá vás víc?

Zanechte nám zprávu

Kontaktovat nás můžete také jednoduše pomocí tohoto formuláře, zanechte nám krátkou zprávu a my se vám v co nejkratší době ozveme.

Textil nemusíte shánět vlastní. Můžeme vám jej nabídnout za příznivé ceny. Stačí napsat o co máte zájem.

Odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly ochrany osobních údajů společnosti RockBaby s.r.o.

Co umíme potisknout

Nabízíme potisk nejen na klasický reklamní textil, ale také na vysoce kvalitní oděvy, dresy, reflexní vesty, deštníky, hrnky a mnoho dalšího. Se správným výběrem vám rádi pomůžeme a na základě našich zkušeností doporučíme nejvhodnější zboží.

Trička, mikiny, tepláky a další textil

V nabídce máme kvalitní bavlněná trička, tílka, polokošile, mikiny, tepláky i kraťasy. Můžeme nabídnout také bundy či vesty. Každý z těchto produktů máme otestovaný a víme, jaká je nejvhodnější technologie potisku, aby byl výsledek perfektní.

Sportovní oděvy a dresy

Provádíme potisk na sportovní dresy i funkční trička ze 100% polyesteru. Spolupracujeme se sportovními kluby, kde poskytujeme kompletní potisk. Například pro fotbalisty provádíme potisk na dresy, trenky a šusťákové bundy.

Tašky, reflexní vesty a doplňkový sortiment

Potřebujete něco víc než jen tričko k propagaci firmy? Můžeme nabídnout látkové tašky, podložky pod myš, deštníky, puzzle a spoustu dalších drobností – vše samozřejmě s potiskem.

Hrnky - plechové i klasické

Kromě textilu se zabýváme také potiskem hrnků. Ať už standardních, keramických, tak i plecháčků, které jsou v poslední době velice populární. Všechny hrnky mají kvalitní potisk, který je odolný i mytí v myčce.

Jak tiskneme

Nejsme omezeni jednou technologií, ale naopak jsme vám schopni nabídnout široké spektrum služeb

DTF technologie

DTF (direct to film) je nová revoluční technika, která umožňuje plnobarevný potisk na obrovskou škálu materiálů. Lze ji aplikovat na funkční trička, dresy, plavky, ale také na kšiltovky a dokonce i na dřevo. Barva se prvně natiskne na film a následně se přenese na textil. Vysoce odolný a cenově výhodný potisk.

DTG potisk

DTG (direct to garment) je digitální přímý tisk. Barvy jsou na textil nanášeny přímým vstříknutím a vpíjí se do vláken, takže je potisk měkký a prodyšný, přitom barevně výrazný a stálý s vysokou kvalitou bez barevného limitu. Digitální potisk je ideální řešení pro menší série cca do 30ks, kde by náklady na sítotisk a přípravu byly velice vysoké.

Sublimace

Tuto technologii používáme při potisku textilií z polyesteru nebo jeho směsí a dále pak k potisku hrnků, podložek pod myš, puzzle a dalších reklamních předmětů. Výhoda je, že zde nejsme limitování počtem barev, potisk je neznatelný na omak a je extrémně odolný vůči oděru a chemickým látkám.

Transferový tisk

Je určen především k potisku elastických materiálů a výrobků z polyesteru či různých směsí. Vhodný pro potisk sportovních dresů, deštníků, batohů a dalších reklamních předmětů. Používáme fólie flex a flock aplikované v termolisu pod určitou teplotou a tlakem.

Sítotisk

Funguje tak, že na potiskovaný materiál se protlačuje barva přes prostupná místa šablony (síta). Jedná se tedy o přímý potisk textilu speciálními barvami, ze kterých lze namíchat téměř jakýkoli odstín. Potisk je velmi trvanlivý. Sítotisk je vhodný pro větší zakázky, cca od 50 kusů.

Výšivky na textil

Vyrábíme výšivky od 1 kusu na různý textil – trička, mikiny, čepice, zástěry... Strojová výšivka je velmi odolná a hodí se zejména na textil, který je namáhaný a často se pere (například v gastronomii). Je vhodná také pro firemní logo na oblečení (trička, pola) a působí tak elegantně. Vyrábíme i nášivky či domovenky podle vašeho motivu.

Grafické studio

Provádíme komplexní grafické návrhy potisků na zakázku, úpravy návrhů i převod do tiskové kvality. Pokud si nerozumíte s pojmy jako jsou vektory, tiskové rozlišení, RGB či CMYK, tak nezoufejte. Rádi vám pomůžeme s veškerou přípravou. U každé zakázky vždy nejdříve zdarma vyhotovíme náhled potisku na daném produktu k odsouhlasení. Občas něco vypadá v představách trošku jinak než v reálu, a proto jsme tu, abychom vám vaše sny a představy ztvárnili do reality.

Naše práce

Potisknout dokážeme opravdu širokou škálu materiálů. Všechny nabízené potisky jsme schopni realizovat již od jednoho kusu. Zakázková výroba vlastních motivů pro nás není problém, v jakémkoliv množství.

  • Výběr z našich realizovaných prací

Zakázková výroba - dámská bunda

Vlastní motiv - digitální potisk

Zakázková výroba - dámská bunda

Vlastní motiv - digitální potisk

Firemní textil - Trička, mikiny

Fagan - Řemeslný pivovar

firemní textil - trička s krátkým rukávem

MixMoj

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - dámské trička

Vlastní motivy realizované sítotiskem

firemní textil - trička s krátkým rukávem a kšiltovky

Non Autos - Radek Crha

Firemní textil - trička s krátkým rukávem

ČistírnaAut.cz

Zakázková výroba - dámské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Firemní textil - dámská pola a tílka, pánská pola

Restaurace Gambrinus

Firemní textil - tričko s krátkým rukávem

HUP Ocel

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské a dámské trička

Motokšeft Brno

Firemní textil - trička a zástěra

Zmrzlina MixMoj

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - pánské tričko

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Keramický hrnek

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - svatební kapesníky

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Boty

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Deštník

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Plechové hrnky

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Podložka pod myš

Motiv na přání od jednoho kusu

Zakázková výroba - Držák regitrační značky

Zamat s.r.o.

Zakázková výroba - Reflexní vesty

Českomoravský Beton

Zakázková výroba - Tašky

Motiv na přání od jednoho kusu